Habasit vs PACCOR

Habasit
0 - 8
PACCOR

Spotkanie pomiędzy Habasit a PACCOR zapowiadało się jako starcie zespołów, które w poprzedniej serii gier sezonu jesiennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm poniosły porażki. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem podejmowali ekipę Express Heroes. Zawodnicy Habasit ulegli wówczas swoim przeciwnikom w rozmiarach 0:13, co było ich siódmą porażką z rzędu. Natomiast goście w swoim poprzednim pojedynku, mierzyli się z drużyną 4 ECO Prestige. Piłkarze PACCOR przegrali tamtą konfrontację 4:7, wszystkie bramki zdobywając w pierwszej części meczu. Rywalizacja w początkowych fragmentach tego spotkania była wyrównana. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać kolejne akcje małą liczbą podań, posyłając prostopadłe piłki do napastników. Jednakże wraz z upływem czasu, to zawodnicy PACCOR zaczęli przejmować inicjatywę na placu gry. Goście wyszli na prowadzenie w 13 minucie, po trafieniu które zanotował Henryk Szymański. Natomiast tuż przed przerwą, drugiego gola dla ekipy PACCOR strzelił Jakub Kaczmarczyk i przy zmianie stron widniał wynik 0:2. Na początku drugiej odsłony, obraz rywalizacji na murawie się nie zmienił. Goście nadal starali się prowadzić grę, dokładając przy tym kolejne trafienia. Ostatecznie po sześciu golach zdobytych po przerwie, piłkarze PACCOR pokonali Habasit 8:0. Dzięki tej wygranej, goście przynajmniej na razie, zanotowali awans na 5 pozycję w stawce 1 Ligi SLF.