ING vs VEHIS

ING
7 - 3
VEHIS

Rywalizacja pomiędzy ING a VEHIS zapowiadała się jako pojedynek drużyn, które po 5 kolejkach sezonu wiosennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, zajmowały w tabeli dwie ostatnie lokaty. Piłkarze rozstawieni jako gospodarze, przed tą serią gier mieli na swoim koncie 3 punkty, natomiast goście przystępowali do tej konfrontacji z zerowym dorobkiem. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Już w 2 minucie na prowadzenie ekipę ING wyprowadził Krzysztof Myrcik, natomiast 120 sekund później gola na 1:1 strzelił gracz VEHIS Piotr Kryczka. Jednakże jak się później okazało, był to ostatni ofensywny akcent gości przed przerwą. W 13 minucie gola na 2:1 dla ING zdobył Mateusz Minko, natomiast tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra na 3:1 podwyższył Sebastian Foit. Po zmianie stron piłkarze ING starali się kontrolować przebieg rywalizacji, dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Choć gracze VEHIS w drugiej połowie zdołali strzelić jeszcze dwie bramki, to było to zbyt mało, aby tego wieczoru zagrozić ekipie rywali. Ostatecznie zespół ING pokonał drużynę gości w rozmiarach 7:3, wygrywając swoją drugą konfrontację w tym sezonie 2 Ligi Sportowej Ligi Firm.