1Fabian Rybczyk
10Grzegorz Zajk 35'
5Maciej Odyjas
8Adam Osoba 12', 13', 17', 18', 25', 30', 33', 36'
4', 8', 16', 23', 26', 28', 31', 32', 35', 37'
11Marek Bartylak
3Karol Barański 4', 8', 14', 15', 23', 31'
12', 13', 18', 25', 30', 33', 36'
6Sebastian Kurek 16', 26', 28', 32'
15', 17'
2Ryan Bottrill 37'
  20 19

Bardzo interesująco zapowiadało się starcie pomiędzy zespołami Handlog a TPG. Obie ekipy w ostatnich tygodniach rozgrywek jesiennych 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, notowały bardzo dobre wyniki, wygrywając swoje kolejne pojedynki. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem pokonali drużynę Express Heroes aż 9:2, większość goli strzelając po zmianie stron. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, wygrali swój mecz z zespołem KPMG 3:2, co było ich trzecim zwycięstwem z rzędu. Początek tej rywalizacji wyglądał dość wyrównanie. W 8 minucie mieliśmy wynik 2:1 na korzyść gospodarzy i nic nie zapowiadało togo, co miało nadejść w dalszej części spotkania. W 12 minucie Adam Osoba zdobył trzeciego gola dla zespołu Handlog i to trafienie rozwiązało worek z bramkami po stronie gospodarzy. Przy zmianie stron piłkarze Handlog prowadzili już 9:2 i nie zamierzali na tym poprzestać. W drugiej odsłonie gospodarze kontynuowali ostrzał bramki przeciwników, co chwila powiększając swoją przewagę. Ostatecznie po meczu w którym oglądaliśmy aż 23 trafienia, drużyna Handlog pokonała ekipę TPG w rozmiarach aż 20:3, co jest najwyższym jak dotychczas wynikiem w tym sezonie Sportowej Ligi Firm.