Honeywell vs FAMUR SA

Honeywell
3 - 12
FAMUR

Spotkanie pomiędzy Honeywell a FAMUR SA, zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w poprzedniej serii gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, nie zdołały sięgnąć po komplety „oczek”. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek podzielili się punktami z ekipą Keywords Studios, po remisie 3:3. Natomiast goście w swoim poprzednim meczu, musieli uznać wyższość drużyny Novichem, ulegając rywalom 2:8. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów. W początkowych fragmentach spotkania, zarówno gospodarze jak i goście stwarzali sobie groźne sytuacje, jednak byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. Jednakże wraz z upływem czasu pierwszej odsłony, to zawodnicy FAMUR SA zaczęli przejmować inicjatywę na boisku. Dobra gra przyniosła gościom gola w 12 minucie, którego zdobył Rafał Krzyżowski. Kilka chwil później zawodnicy występujący w zielonych strojach prowadzili już dwoma trafieniami, a tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Wieczorek. Przed przerwą goście zdołali strzelić jeszcze jednego gola i przy zmianie stron prowadzili 3:0. Na początku drugiej odsłony, swoją konsekwentną i skuteczną grę nadal prowadzili piłkarze FAMUR SA. W 29 minucie goście prowadzili już 7:0, praktycznie przesądzając w tym momencie swoją wygraną. Co prawda w ostatnich 10 minutach, do głosu zdołali dojść gracze Honeywell zdobywając trzy bramki, jednak nie byli oni w stanie tego wieczoru nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem. Ostatecznie gospodarze ulegli ekipie FAMUR SA 3:12, co było dla nich drugą przegraną w bieżących rozgrywkach.