Firma ZK Grzybowice vs Pablo Usługi Monterskie

Firma ZK Grzybowice
3 - 3
PABLO Usługi Monterskie

Spotkanie pomiędzy Firmą ZK Grzybowice a PABLO Usługi Monterskie, zapowiadało się jako starcie zespołów, które w bieżącym sezonie Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, nie poniosły jeszcze porażki. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegłym tygodniu podejmowali ekipę Netology. Piłkarze z Grzybowic pokonali swoich przeciwników w rozmiarach 10:3, kontrolując przebieg tamtego pojedynku. Natomiast goście w poprzednim meczu, rywalizowali z drużyną ProPoint Gliwice. Gracze PABLO Usługi Monterskie, podzielili się wówczas punktami z rywalami, po wysokim remisie 5:5. Konfrontacja rozpoczęła się, od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się nie stracić bramki w pierwszych minutach rywalizacji, grając odpowiedzialnie w defensywie. Pierwszy gol w tym spotkaniu, padł w 8 minucie gry, a z trafienia cieszył się zawodnik Firmy ZK – Artur Fałowski. Goście odpowiedzieli na tą bramkę, po upływie kolejnych 7 minut, kiedy to Kamil Skrabania, doprowadził do wyrównania na 1:1. Jednak jeszcze przed przerwą, gospodarze zdołali wyjść na ponowne prowadzenie. W 17 minucie, Patryk Małaczyński trafił do siatki ekipy PABLO Usługi Monterskie i przy zmianie stron, to gospodarze minimalnie prowadzili 2:1. Na początku drugiej połowy, obie ekipy ponownie wróciły do bardziej zachowawczej gry, co nie oznaczało braku sytuacji podbramkowych. Dziesięć minut po przerwie, zawodnicy występujący w niebieskich strojach, doprowadzili do wyrównania, a w 32 minucie, pierwszy raz w tym meczu wyszli na prowadzenie. Piłkarze z Grzybowic walczyli jednak do końca, ostatecznie doprowadzając do remisu 3:3. Spotkanie toczone w szybkim i intensywnym tempie, zakończyło się zatem podziałem punktów. Graczem meczu został wybrany zawodnik gospodarzy – Paweł Front, który zaliczył w tym spotkaniu 3 asysty.