JAREMAR vs FAMUR SA

JAREMAR
9 - 6
FAMUR

Starcie kolejki zdecydowanie nie zawiodło. Obie drużyny zachowawczo rozpoczęły mecz, wzajemnie się badając, lecz z biegiem minut do głosu zaczął dochodzić lider – a pierwszy krok wykonał w 9 minucie, gdy do bramki rywala trafił Roman Kauf. Ten sam zawodnik już po chwili podwyższył prowadzenie. Rozpędzony zespół JAREMAR w ciągu dwóch następnych minut dwukrotnie trafił do siatki, dzięki czemu po 12 minutach prowadzili już 4:0. Famur nie zamierzał się poddawać, lecz strata była spora. Łukasz Wiśniewski w 13 minucie zdobył pierwszego gola dla swojej ekipy, lecz lider odpowiedział dwoma trafieniami. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, obie drużyny wymieniły po jednym ciosie, dzięki czemu przed zmianą stron było 7:2. Początek drugiej odsłony należał do zawodników Famur. Szybkie trzy gole sprawiły, że nadzieje odżyły, a gracze JAREMAR długo trwali w niemocy. Czas działał na korzyść lidera, który wykorzystał wyższe ustawienie obrońców, przez co zdobył dwa efektowne trafienia. Famur zdołał trafić jako ostatni, lecz mimo dobrej gry nie udało im się odrobić strat. Pula punktów po tym szlagierze ląduje na koncie Jaremar, który na ten moment pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w 3 lidze.