PKF vs Cooler Club

PKF
4 - 5
Cooler Club

Przed spotkaniem pomiędzy zespołami PKF a Cooler Club, trudno było wskazać faworyta tej rywalizacji. Choć piłkarze rozstawieni w tym meczu w roli gości, zajmowali pierwszą lokatę w tabeli rundy finałowej 3 Ligi Sportowej Ligi Firm, w ostatnich dwóch konfrontacjach zdobyli zaledwie 1 punkt. Przed tygodniem gracze Cooler Club ulegli ekipie BNP Paribas 1:4, co było ich pierwszą porażką w sezonie jesiennym. Natomiast gospodarze przegrali swoje dwie poprzednie konfrontacje. W ostatnim spotkaniu gracze PKF musieli uznać wyższość drużyny Geodis, ponosząc porażkę w stosunku 1:2. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy gości, którzy wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra, bardzo ofensywnie ruszyli do przodu. Przyniosło im to efekt w postaci szybko strzelonego gola, już w pierwszej akcji meczu. Bramkę dającą prowadzenie gościom zdobył Tomasz Płuciennik. Już sześć minut później piłkarze Cooler Club podwyższyli swoje prowadzenie, za sprawą trafienia Szymona Pieszczocha, a w 10 minucie gry osiągnęli trzy bramkową przewagę. Gracze Cooler zdecydowanie zdominowali swoich przeciwników, w początkowych minutach rywalizacji. Jednak jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali zdobyć gola, za sprawą trafienia Andrzeja Supińskiego. Ostatecznie przy zmianie stron widniał wynik 1:4. Druga odsłona również lepiej rozpoczęła się dla gości, którzy w 25 minucie powiększyli swoje prowadzenie do 4 trafień. Jednak po tym golu, dalsza część drugiej połowy zdecydowanie należała już do zawodników PKF, którzy zdobyli 3 bramki z rzędu. Nie wystarczyło im to jednak, aby ugrać w tym starciu choćby 1 punkt. Ostatecznie PKF musiał uznać wyższość Cooler Club, ulegając swoim przeciwnikom w stosunku 4:5.