Inmedium.pl II vs Rockwell Automation

Inmedium.pl II
5 - 7
Rockwell Automation

Tylko iluzoryczne szansę na pozostanie w 1 lidze stoją przed Inmedium.pl II, ale prawdziwi wojownicy nie przestają wierzyć i złych myśli nie będą do siebie dopuszczać przed meczem z Rockwellem Automation. Ten zaś może poczuć się bezpiecznie po swoim kolejnym meczu, który usadowi go w środkowej części tabeli i pozwoli cieszyć się grą. Błyskawicznie Inmedium.pl II wywalczyło sobie zasłużoną przewagę 3-0, grając z żółto-czarnym cieniem. Ten cień nie blakł tylko zyskiwał kolorów z każdą kolejną minutą i Rockwell Automation odrobił część strat przed przerwą na 4-2. Druga połowa była bardzo wyrównana i i gol za gol oba zespoły płynęły w kierunku rozstrzygających ostatnich minut. Rockwell Automation w pewnym momencie znalazł sposób i drogę do bramki rywali i z łatwością ogrywał obronę Inmedium.pl II. To skutkowało 4 golami i brawurową pogonią ze stanu 3-5 na 7-5. Na pewno nie od razu, ale na spokojnie Inmedium.pl II musi podejść do podsumowania ostatnich 15 minut by dojść do tego co tak naprawdę się stało, że nie byli w stanie przeciwstawić się przyzwoitej grze rywali.