Grupa Pietrzak vs IVIA

Grupa Pietrzak
2 - 4
IVIA

Bilans obu drużyn wyglądał przed tym spotkaniem podobnie, bowiem jedni i drudzy mieli na koncie dwie porażki, a w dwóch pozostałych meczach punktowali, przy czym IVIA dwukrotnie wygrała, a Grupa Pietrzak raz zwyciężyła i raz zremisowała. Pierwsza faza tego spotkania nie przyniosła bramek, a okazji z obu stron było jak na lekarstwo. Na otwarcie wyniku meczu trzeba było czekać niemal kwadrans, ale od razu padły dwa gole. Najpierw na prowadzenie wyszła Grupa Pietrzak, gdy Rafałowi Stołeckiemu „pomógł” nieco rykoszet od przeciwnika, a ledwie minutę później rywale doprowadzili do wyrównania po trafieniu Tomasza Chreptowicza. IVIA zdobyła jeszcze niezwykle cennego gola do szatni, który sprawił, że gracze w niebieskich strojach na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem. W drugiej części gry Grupa Pietrzak dwukrotnie mogła doprowadzić do remisu, a na drodze graczy tej ekipy stawał dobrze dysponowany bramkarz rywali. IVIA po solowej akcji Mariusza Rolki wyszła z kolei na dwubramkowe prowadzenie i nie oddała go już do końca meczu. W samej końcówce obie drużyny zdobyły jeszcze bramki po bliźniaczych sytuacjach – bramkarz wyłapywał piłkę po stałym fragmencie gry i rozpoczynał kontrę, którą skutecznie wykańczali jego koledzy. Ostatecznie, podobnie jak pierwsza część gry, również druga połowa zakończyła się wygraną IVII 2:1, a całe spotkanie wynikiem 4:2.