Silvan Logistics vs BD Inwestor 2

Silvan Logistics
1 - 4
BD Inwestor 2

Silvan Loistics jako czerwona latarnia ligi nie był stawiany w roli faworyta w tym spotkaniu. Mimo to w pierwszej połowie radził sobie bardzo dobrze z wyżej usytuowanym w tabeli rywalem. Mimo że Rafał Mika jako pierwszy wyprowadził swój zespół na prowadzenie, już chwilę później Maciej Sikora doprowadził do remisu. BD Inwestor 2 mimo usilnych prób nie był w stanie ponownie zapunktować. Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 1:1. Na drugą połowę spotkania BD Inwestor 2 wyszedł podwójnie zmotywowany. Tworzone raz po raz okazje spowodowały, że formacja defensywna Silvan Logistics musiała w końcu skapitulować. Duet Kiciak-Urbanek dorzucił trzy trafienia dla swojej drużyny, które dały jej trzy punkty i pozwoliły na usytuowanie się na czwartym miejscu w tabeli.