7Michał Zych 15', 27'
13', 17', 22', 31'
9Piotr Suda 13'
  6 4

W swoim ostatnim meczu sezonu obie drużyny miały o co walczyć, bowiem zwycięzca tego spotkania miał zagwarantowane miejsce w 1 lidze w następnym sezonie. Od początku spotkania zawodnikom nie brakowało motywacji, a zaangażowanie mogliśmy zobaczyć po samych kroplach potu, które z minuty na minutę zajmowały coraz większą powierzchnię na koszulkach piłkarzy. Przez długi okres czasu obie drużyny biły głową w mur. W 13 minucie wynik starcia otworzył Piotr Suda, a chwilę po nim wynik poprawił Michał Zych. Jeszcze przed przerwą Dawid Plewa poprawił rezultat na 0:3. El12 miało wyjątkowego pecha, gdyż na sekundy przed końcem pierwszej odsłony trafili w końcu do bramki… lecz do swojej, przez co zeszli na przerwę z czterobramkową stratą. W drugiej połowie zawodnicy BGH Polska kontrolowali przebieg spotkania, odpowiadając za każdym razem swojemu przeciwnikowi na zdobytą bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:7 dla występującego w roli gościa BGH Polska, dzięki czemu to on jesienią powalczą na zapleczu Ekstraklasy.