Dobry Warsztat vs Silvan Logistics

Dobry Warsztat
9 - 3
Silvan Logistics

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie ekipy nie rzuciły się od razu do ataku, podchodząc do przeciwnika z dużym respektem. Pierwsze zrywy ku bramce przeciwnika nie przynosiły pożądanego efektu dla żadnej ze stron. Wynik spotkania otworzył w jedenastej minucie Dawid Orciuch, dzięki czemu beniaminek wyszedł na prowadzenie. Pomarańczowo-czarni szybko wzięli się za odrabianie strat. Chwilę później bramka Serge’a Nahle oraz hat-trick Pawła Przybycina totalnie zmieniły obraz gry oraz nastroje zawodników. Po zmianie stron Dobry Warsztat kontynuował bombardowanie golkipera Silvanu. Przez większość czasu mecz toczył się na połowie beniaminka z przerwami na jego pojedyncze ataki. Mimo nienagannego występu Dawida Orciucha, który skompletował trzy bramki w swoim ekstraklasowym debiucie, jego zespół nie miał większych szans z rozpędzonym faworytem, w związku z czym starcie zakończyło się wynikiem 9:3 dla Dobrego Warsztatu.