AutoPartner vs ESA Logistika

AutoPartner
6 - 2
ESA Logistika

Pierwsza połowa była niezwykle zacięta, gracze obu drużyn walczyli o każdy centymetr murawy, dzięki czemu o bramkę było niezwykle trudno. Gol otwierający wynik padł w 8 minucie za sprawą Constantina Mitrea, lecz jednobramkowej zaliczki długo jego zespół nie utrzymał. Parę minut później z bliskiej odległości bramkarza AutoPartner pokonał Dawid Dąbrowski. Zmiana stron przyniosła nam zmianę obrazu gry. W drugiej połowie niepodważalnie lepsi byli zawodnicy AutoPartner, którzy raz po raz nękali defensywę swojego przeciwnika. Przy stanie 4:1 co prawda stracili gola, jednak zabójczą końcówką nie pozostawili nikomu złudzeń. Kluczem do ich zwycięstwa była skuteczność, której wyraźnie brakowało przed przerwą. Dzięki dobrej postawie całej drużyny 3 punkty trafiają do AutoPartner.