CC Maksimum Katowice vs Grupa Zarmen

CC Maksimum Katowice
5 - 2
Grupa Zarmen

Grupa Zarmen miała jeszcze szansę na włączenie się do walki o „pudło”, jednak poniedziałkowa porażka już chyba definitywnie zamknęła przed nią drzwi do podium. Bój z CC Maksimum rozpoczął się dla graczy tej drużyny dobrze, bowiem dwie efektowne bramki strzelone przed przerwą pozwoliły im prowadzić po pierwszej połowie 2:1. Katowiczanie również stworzyli sobie kilka sytuacji, ale wykorzystali tylko jedną, gdy po kwadransie gry gola zdobył Marcin Jędrowski. Druga odsłona meczu to był już teatr jednego aktora, a wspominany snajper wpisał na listę strzelców jeszcze czterokrotnie, stając się prawdziwym katem swoich rywali. Jędrowski najpierw doprowadził do wyrównania po ładnym strzale z dystansu, a następnie dokonał rzadkiej sztuki trafiając jeszcze trzykrotnie w przeciągu zaledwie trzech minut. Tym samym zawodnik ten w świetnym stylu poprowadził swój zespół do wygranej, samemu umacniając się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców 1 Ligi A, przy okazji chyba już definitywnie grzebiąc szanse Grupy Zarmen na podium.