Prestige vs CC Maksimum Katowice

2 - 1
CC Maksimum Katowice

Na samym początku z pełną świadomością można pochwalić bramkarza gospodarzy tego spotkania za bardzo dobrą grę nogami. Praktycznie każde wznowienie od bramki wyglądało identycznie i miało identyczny skutek. Długa, celna piłka do skrzydłowego, który z miejsca miał możliwość oddania strzału. Śliskie boisko stwarzało jednej jak i drugiej drużynie nie lada problemy, a trudności z opanowaniem piłek nadrabiały siłową walką. 1:0 do przerwy dla drużyny Prestige świadczy o niezwykłej zaciętości tego meczu. Druga połowa to znacznie lepsza gra ekipy CC Maksimum Katowice, która przycisnęła przeciwników i stwarzała sobie coraz groźniejsze sytuacje, jednak to jej przeciwnicy skutecznie wykończyli akcję strzelając bramkę na 2:0. Na uwagę zasługuje rajd bramkarza gospodarzy, który w drugiej połowie minął kilku swoich przeciwników. W samej końcówce meczu Katowiczanie strzelili kontaktowego gola, jednak nie zdołali wyrównać i ostatecznie przegrali swój mecz 1:2.