Auroland — Unilever Katowice Hub

Auroland
3 - 2
Unilever Katowice Hub

Był to mecz pomiędzy dwiema niepokonanymi drużynami w 1 Lidza A i z góry było wiadomo, że czeka nas zacięte widowisko. Unilever wyszedł na prowadzenie w 9. minucie po błędzie obrony Aurolandu i troszeczkę się wycofał. Oba zespoły podchodziły do siebie z duży szacunkiem. Auroland zaczął uzyskiwać przewagę i w 17. minucie doprowadził do remisu. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Auroland miał strzelić na 2:1, lecz rzut karny wybronił bramkarz Unilever Katowice Hub. Po przerwie z większym animuszem po boisku poruszał się Auroland i uzyskał wynik 2:1, jednak tym razem Unilever nie poddał się i znów wyrównał. Gwoździem do trumny okazała się bramka samobójcza zawodnika Unilever Katowice Hub i ostatecznie trzy punkty trafiają na konto Aurolandu.