VEHIS vs Dywidag

VEHIS
1 - 7
Dywidag

Spotkanie pomiędzy VEHIS a Dywidag zapowiadało się jako starcie zespołów, które na inaugurację sezonu wiosennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, poniosły porażki w swoich meczach. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem musieli uznać wyższość ekipy CAT VM przegrywając w stosunku 2:5. Natomiast goście w miniony poniedziałek ulegli drużynie Worker Service 2:4. Rywalizacja od samego początku zdecydowanie lepiej ułożyła się dla piłkarzy Dywidag. Goście wyszli na prowadzenie już w 2 minucie po trafieniu, które zanotował Daniel Stefański, natomiast 120 sekund później prowadzili już 3:0, po kolejnych dwóch znakomitych akcjach. Choć w 6 minucie gry zawodnicy VEHIS zdołali strzelić bramkę, którą zdobył Grzegorz Wojsa, był to ich jedyny ofensywny akcent przed przerwą. Natomiast w końcówce pierwszej odsłony gracze Dywidag zdobyli kolejne dwa gole i przy zmianie stron widniał wynik 1:5. Choć w drugiej części spotkania piłkarze VEHIS starali się nawiązać walkę z rywalami, nie byli w stanie tego wieczoru dorównać przeciwnikom. Ostatecznie gospodarze ulegli drużynie Dywidag 1:7, ponosząc drugą porażkę z rzędu.