Express Heroes vs Comarch

Express Heroes
5 - 2
Comarch

Po dwóch spotkaniach bliźniacze wyniki odnotowywały ekipy Comarch i Express Heroes. Jedno zwycięstwo i jedna porażka to rezultaty które mogły nam podpowiadać remis w tym starciu, ale to byłoby zbyt proste. Nieco lepiej w mecz weszli piłkarze Express Heroes wychodząc na prowadzenie 2-0, którym długo się nie nacieszyli. Comarch doprowadził do remisu i czuł się znacznie pewniej niż w pierwszych kilku minutach. Sporo strzałów z dystansu, gra na pograniczu faulu i szybkie powroty pod własną bramkę to obrazy do zapamiętania z tego spotkania. Express Heroes im dłużej trwał mecz, tym lepiej czytał zamiary rywali i uciekając na trzy bramki przewagi wiedział już, że wyprzedzi oponentów w tabeli. Powietrze zeszło z drużyny Comarch, która musi bazować na dobrej pierwszej połowie podczas analiz.