Dywidag vs Worker Service

Dywidag
2 - 4
Worker Service

Spotkanie 2 Ligi pomiędzy zespołami Dywidag a Worker Service, zapowiadało się niezwykle interesująco i wyrównanie. Lepiej w mecz weszli gospodarze, którym po czterech minutach gry udało się zdobyć pierwszą bramkę. Goście ambitnie walczyli o każdy centymetr boiska i tuż przed przerwą wyrównali wynik spotkania. W drugiej połowie to zawodnicy Worker Service byli lepiej dysponowani, wzmocnili swoje wysiłki i zaostrzyli tempo gry. Ich skuteczność w ataku dała im przewagę nad gospodarzami. Ostatecznie udało im się zwyciężyć 4:2, co stanowiło sprawiedliwą nagrodę za ich determinację i skuteczność w drugiej części meczu. Choć gracze Dywidag podjęli wiele wysiłków, aby odwrócić losy spotkania, to nie zdołali odrobić strat. To starcie dostarczyło wielu emocji i stało na wysokim poziomie piłkarskim.