Leo Group Logistics vs VEHIS

Leo Group Logistics
10 - 2
VEHIS

W środowy wieczór odbyło się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy Leo Group Logistics a drużyną VEHIS, które zakończyło się imponującym wynikiem 10:2 na korzyść gospodarzy. Spotkanie z pewnością zasługuje na miano jednego z najbardziej widowiskowych w ostatnim czasie. Już na samym początku meczu atmosfera na boisku była gorąca, a zacięta rywalizacja sprawiła, że trzymaliśmy się w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. W pierwszej połowie obie drużyny prezentowały się bardzo równo, a do przerwy wynik oscylował na korzyść Leo Group Logistics, którzy prowadzili 2:1. Już w drugiej minucie rywalizacji, Grzegorz Wojsa z VEHIS, które nie było faworytem tego meczu, wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik spotkania. Jednak gospodarze odpowiedzieli szybko, zdobywając dwie bramki przed przerwą. Drugą połowę można nazwać prawdziwym popisem drużyny Leo Group Logistics. Dawid Kusa i Arkadiusz Grzesik zapisali się na listę strzelców hat trickami, a sam Kusa został wybrany zawodnikiem meczu. Jego wejście na boisko zdecydowanie napędziło drużynę, a widowiskowe dryblingi i szybkie konstruowanie akcji, były przyczyną zdobycia aż 8 bramek w drugiej połowie. Pomimo otwarcia wyniku przez VEHIS, drużyna ta nie zdołała utrzymać prowadzenia. Na przekór dobrej gry gości w pierwszej połowie, nie udało im zdobyć żadnego punktu. Spotkanie to dostarczyło wiele emocji i pięknych akcji, a zwycięska drużyna Leo Group Logistics udowodniła, dlaczego zasłużyła na tryumf. Warto zaznaczyć, że pomimo różnicy w wyniku, każdy z zawodników pozostawił serce na boisku, tworząc niezapomniane widowisko.