MRW vs Comarch

MRW
5 - 1
Comarch

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy MRW a Comarch, był zespół rozstawiony w roli gospodarza. Jednak sam początek spotkania był dość wyrównany, a żadna z ekip przez dłuższy czas nie była w stanie wyjść na prowadzenie. Ta sytuacja zmieniła się jednak w 16 minucie, kiedy to gracz Comarch niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki, w końcówce pierwszej odsłony dając prowadzenie gospodarzom. Wynik 1:0 utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron to zawodnicy MRW mieli niewielką zaliczkę. Jednakże w drugiej połowie do odrabiania strat ruszyli goście, którzy zdobyli gola na remis w 25 minucie, a autorem tego trafienia był Łukasz Szymski. Jednak wszystko co najważniejsze w tym meczu, wydarzyło się w ostatnich 5 minutach gry. Wówczas do zdecydowanej ofensywy ruszyli gospodarze, którzy najpierw wyszli na prowadzenie po bramce Radosława Włodarskiego, a w kolejnych akcjach przypieczętowali wygraną następnymi trzema bramkami. Ostatecznie gracze MRW pokonali Comarch 5:1, co było dla nich 7 zwycięstwem w rundzie jesiennej 2 Ligi SLF.