VEHIS vs Comarch

VEHIS
1 - 3
Comarch

Faworytami spotkania pomiędzy drużynami VEHIS i Comarch byli goście. Gospodarze nie odnieśli jeszcze zwycięstwa w rundzie jesiennej, a ich przeciwnicy mają na koncie już dwie wygrane. Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami, pierwsi gola zdobyli zawodnicy Comarch. Gra toczyła się głównie w środkowej tercji boiska, nie widzieliśmy dużo sytuacji bramkowych, co poskutkowało skromnym prowadzeniem 0:1 po pierwszej połowie. Druga część meczu była już bardziej ofensywna. Oba zespoły otworzyły się i starały się zdobyć jak najwięcej bramek. Lepiej wychodziło to gościom i po dwóch składnych akcjach prowadzili już 0:3. Gospodarzom nie można odmówić woli walki, gdyż do końca starali się o bramkę honorową i ta sztuka udała im się w 32 minucie. Był to ostatni akcent ofensywny w tym meczu. Po zwycięstwie 1:3 goście zajmują piąte miejsce w tabeli 2 Ligi. Gospodarze powinni jak najszybciej zapomnieć o tej porażce i w kolejnych spotkaniach przerwać niekorzystną serię.