Raben Logistics Ruda Śląska vs TDJ Estate

Raben Logistics Ruda Śląska
2 - 3
TDJ Estate

Jeszcze nie wdrożeni w sezon do końca są zawodnicy TDJ Estate, bo podchodzą do zaledwie drugiego swojego meczu. Nie będzie łatwo o 3 punkty, bo skrzyżują szable z Raben Logistics Ruda Śląska, które po dwóch spotkaniach nadal nie zaznało smaku porażki. 20 pierwszych minut zwiastowało dominację graczy TDJ Estate, bo schodzili oni  na przerwę z wynikiem 2-0. Później utrzymywali tę przewagę, ale rywale z Rudy Śląskiej zaczęli rozczytywać ich zamiary. Mocniejsze tempo i indywidualności biorące grę na siebie przeważyły, że doszło do jednej bramki straty. Być może minuta lub dwie doprowadziłyby nas do remisu, ale rozpędzony zespół z Rudy Śląskiej musiał zatrzymać się o dźwięk gwiazdka końcowego. Ciekawe spotkanie i komplet wszystkich możliwych wyników po 3 kolejkach Raben Logistics Ruda Śląska, winduje ich na czoło w rankingu najbardziej tajemniczych i nieprzewidywalnych zespołów.