4 ECO Prestige vs OTCF

4 - 6
OTCF

W 4 kolejce rundy wiosennej 1 Ligi mierzyły się ze sobą drużyny 4 ECO Prestige i OTCF. Od pierwszych minut spotkania obie drużyny prezentowały ofensywny styl gry, dążąc do zdobycia przewagi. OTCF zdołało jako pierwsze otworzyć wynik meczu, zdobywając dwie szybkie bramki. W następnej fazie meczu zespoły strzelały bramki na zmianę, co dało nam wynik 2:3 po pierwszej połowie. Po przerwie atmosfera na boisku była niesamowicie intensywna. Obie drużyny starały się kontrolować grę, ale to OTCF okazało się bardziej skuteczne. Pomimo starań 4 ECO Prestige, to OTCF zdołało zdobyć kolejne trzy bramki, gdy gospodarze odpowiedzieli tylko dwoma. Po bardzo zaciętym i ciekawym meczu, to goście dopisują do swojego dorobku trzy punkty.