Grupa Pietrzak vs TIME Group

Grupa Pietrzak
2 - 4
TIME Group

Grupa Pietrzak w poprzednim meczu odniosła pierwsze zwycięstwo w swojej krótkiej historii występów w Silesian Business League, pokonując Sygnity 4:1. Jesienny debiutant planował pójść za ciosem na początku dziesiątego tygodnia i mimo niższej pozycji w tabeli od poniedziałkowego rywala, na pewno nie stał na straconej pozycji. TIME Group miał bowiem za sobą passę czterech meczów bez wygranej i liczył w tym spotkaniu na przełamanie. Bardziej doświadczony zespół zaatakował od początku spotkania, a efektem był gol zdobyty po 10 minut gry autorstwa Adama Jendzierowskiego, ale kluczowa dla losów potyczki była jedna dopiero końcówka pierwszej połowy. Wówczas gracze TIME Group zdobyli trzy gole w przeciągu trzech minut, w tym dwa tuż przed gwizdkiem sędziego oznajmiającym o końcu tej części gry. Stracone bramki do szatni sprawiły, że Grupa Pietrzak schodziła na przerwę z bagażem czterech goli, jednak zawodnicy tej drużyny nie poddali się łatwo. Jesienni debiutanci zdobili w drugiej odsłonie meczu dwie bramki, nie tracąc żadnej i choć strat nie udało się odrobić to należą im się brawa za ambitną postawę i walkę do samego końca meczu. Trzy punkty powędrowały tym razem jednak na konto TIME Group, które tym samym przerwało niekorzystną passę i odniosło trzecie zwycięstwo w sezonie.