el12 vs Novichem

el12
3 - 6

Mecz pomiędzy el12 a Novichem zakończył się wynikiem 3:6, przynosząc gościom trzecie zwycięstwo z rzędu. Patryk Brychczy, który strzelił dwie bramki, był kluczowym zawodnikiem Novichem. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana, z obydwoma zespołami prezentującymi podobny poziom gry. Gospodarze zdołali nawiązać walkę i do przerwy wynik był remisowy 2:2. El12 rozpoczęło drugą połowę z impetem, szybko strzelając bramkę dającą mu chwilowe prowadzenie. Jednak jego radość nie trwała długo, ponieważ Novichem zareagowało zdecydowanie. Goście pokazali swoją siłę i determinację, kontrolując dalszy przebieg meczu. W kolejnych minutach Novichem przejął inicjatywę, strzelając cztery bramki i skutecznie neutralizując wszelkie próby el12 na odrobienie strat. Patryk Brychczy był niezastąpiony, nie tylko strzelając, ale także wspierając kolegów z drużyny w budowaniu skutecznych akcji ofensywnych. Ostateczny wynik 3:6 doskonale odzwierciedla przewagę graczy Novichem w drugiej połowie i ich zdolność do odwrócenia losów meczu na swoją korzyść. Pomimo ambitnego początku drugiej połowy, el12 nie zdołało utrzymać prowadzenia, a Novichem zasłużenie wywozi trzy punkty, kontynuując swoją zwycięską passę.