38'
9Rafał Dobrzyński 26', 31', 38'
97Robert Gilicki 23'
94Bartosz Ogrodowski 17', 23', 32', 34'
22', 26', 33', 36', 37'
7Adam Niedźwiedź 25', 40'
31', 32', 34', 39'
  15 14

Mecz pomiędzy Samel a BetaMed SA zakończył się spektakularnym wynikiem 15:0, doskonale odzwierciedlając zdecydowaną dominację gospodarzy przez całe spotkanie. Już sam wynik mówi wiele – gospodarze zdeklasowali rywali, nie dając im żadnej szansy na skuteczne wystąpienie. Początek meczu był jeszcze dość wyrównany, gdyż po pierwszej połowie gospodarze prowadzili zaledwie 1:0. Jednak po przerwie, Samel wyszedł na boisko zdecydowanie bardziej zmotywowany i zdeterminowany, co zaowocowało niebywałym festiwalem bramek. Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem tego spotkania był Bartosz Ogrodowski, który zdobył imponujące 4 bramki i zanotował aż 5 asyst, mając bezpośredni udział w 9 z 15 bramek dla swojej drużyny. Jego udane występy w ataku sprawiły, że BetaMed SA nie miało żadnej odpowiedzi na grę gospodarzy. Drugą połowę można nazwać prawdziwym sztormem bramek, gdzie gospodarze zaprezentowali swoją efektywność i skuteczność, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń co do wyniku tego meczu. Zespół BetaMed SA nie był w stanie stawić czoła tempu i determinacji gospodarzy, co ostatecznie zaowocowało wynikiem 15:0. To zwycięstwo zawodników Samel doskonale ilustruje ich wysoką formę, oraz zdolność do efektywnej gry ofensywnej. Z drugiej strony, BetaMed SA będzie teraz musiało przeanalizować ten mecz i znaleźć sposoby na poprawę swojej gry, aby uniknąć podobnych porażek w przyszłości.