35Mateusz Rzepka
90Łukasz Mielnicki 14', 36'
27', 40'
  10 7

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami Plastic Omnium a BetaMed SA, byli zawodnicy rozstawieni w tym pojedynku w roli gości. Piłkarze BetaMed SA wygrali jak dotąd wszystkie swoje mecze, zdobywając w nich wiele bramek. Natomiast drużyna gospodarzy znajduje się w zupełnie odmiennej sytuacji. Zawodnicy Plastic Omnium nie zdobyli jak dotąd jeszcze ligowych punktów, przegrywając wszystkie pojedynki, co przełożyło się na spadek na ostatnie miejsce w tabeli 1 Ligi. Mecz rozpoczął się od szybkiego rozgrywania akcji przez ekipę gości, która chciała jak najszybciej przedostać się pod bramkę przeciwników. Piłkarze BetaMed po bardzo ofensywnym początku, zdobyli bramkę już w 2 minucie rywalizacji, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczyrba. Ten sam zawodnik już po upływie kolejnych 4 minut, ponownie trafił do siatki rywali podwyższając prowadzenie dla swojego zespołu. Po błyskotliwym początku w wykonaniu gości, w 9 minucie do głosu doszli gracze Plastic Omnium, zdobywając gola kontaktowego autorstwa Sylwestra Talagi. Do przerwy więcej z gry mieli zawodnicy występujący w niebieskich strojach, jednak gospodarze starali się kontrować przeciwników. Przy zmianie stron widniał jednak wynik 2:4. W drugiej odsłonie, z każdą kolejną minutą zaczęła zarysowywać się coraz większa przewaga gości, którzy coraz częściej gościli w polu karnym przeciwników. Cztery gole zdobyte przez „Niebieskich” pomiędzy 25 a 30 minutą ostatecznie potwierdziły tą tezę. Ostatecznie po dość wyrównanej końcówce, Plastic Omnium uległ BetaMed SA 5:10. Dla gości było to czwarte kolejne zwycięstwo z rzędu.