Fortis Logistics Sławków vs PwC SDC

Fortis Logistics Sławków
5 - 3
PwC SDC

Szansa na kolejne oczka stała w poniedziałek przed piłkarzami PwC SDC oraz Fortis Logistics Sławków, którzy nadal szukają punktów jak powietrza. Wcześniejsze tygodnie nie są warte wspominania i nastawienie kieruje się tylko na to, co przed nimi. Od początku było widać, że oba te zespoły będą chciały wyszarpać zwycięstwo i o dominacji nie mogło być mowy. Sporo bramek przyniosła nam pierwsza połowa, obie strony zamiennie strzelały gole, a po 20 minutach wynik brzmiał 4-3 dla Fortis Logistics Sławków. Nie oznaczało to żadnej przewagi, bo PwC SDC nie zrażało się wynikiem ani trochę. Druga połowa nie przyniosła zbyt wielu dobrych akcji, tempo spadło, a drużyny nie prowadziły już tak otwartej gry. Jedynego gola w tej części trafił zawodnik Fortis Logistics Sławków i był on pieczątką na zwycięstwie tego zespołu. Nie tak PwC SDC wyobrażało sobie pogoń w drugiej połowie i może być rozczarowane, że jego starania nie przyniosły rezultatu.