Freshmed vs ESA Logistika

Freshmed
4 - 5
ESA Logistika

Jeszcze w pełnym słoneczku ESA Logistika mogła rywalizować z zespołem Freshmed w poniedziałek na Stadionie Śląskim, bo jak wiadomo obecnym na stadionie, późniejsze godziny poddawały w wątpliwość, czy sezon zimowy naprawdę się skończył? Mniejsza o to, przy okazji tego spotkania niepotrzebne jest lanie wody, bo polały się pot, krew i łzy w walce o końcowe zwycięstwo. Może te zwroty trochę na wyrost, ale nie często aż takie emocje udzielają się przy spotkaniach. Dość mocno zaczął zespół ESA Logistika od prowadzenia 2-0. Później zamiennie jedni i drudzy zdobywali skalpy nie zaznaczając specjalnej przewagi. Tym sposobem pierwsza połowa kończy się wynikiem 4-2. Druga część gry to wielki powrót graczy Freshmed. Złapali drugi oddech i coraz mocniej zmotywowani atakowali bramkę rywali. Poziom spotkania podnosił się z każdą minutą, a przy wyniku 4-4 szczególnie mocno oba zespoły broniły swojej bramki. Może ciut niespodziewanie, ale zasłużenie ESA Logistika przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę i z wynikiem 5-4 schodziła z boiska uradowana. Freshmed nieusatysfakcjonowany, ale mimo złej sytuacji w tabeli może już wskazać pozytywne elementy, których po pierwszym spotkaniu było nie za wiele.