PowerPartners vs Grupa Zarmen

PowerPartners
1 - 2
Grupa Zarmen

Patrząc na tabelę i wyniki spotkań obu ekip zdecydowanego faworyta tej potyczki trzeba było upatrywać w Grupie Zarmen, ale jak się okazało nie miała ona łatwej przeprawy w środowy wieczór. PowerPartners co prawda przerwał na początku tego tygodnia passę przegranych meczów i odniósł pierwsze zwycięstwo wiosną, jednak wydawało się, że rozpędzony rywal nie będzie miał problemów z wywiązaniem się z roli faworyta. Tymczasem niżej notowany zespół zawiesił kandydatowi do awansu poprzeczkę bardzo wysoko i dopiero pechowo stracony gol na minutę przed końcem meczu zadecydował o końcowym wyniku. Grupa Zarmen również w pierwszej połowie zdobyła bramkę w ostatnich fragmentach tej części gry, gdy Patryk Musiał przerwał strzelecki impas obu zespołów. Wynik 0:1 utrzymywał się aż do 33 minut. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Andrzej Jałowy. Ostatecznie Grupa Zarmen przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść dzięki wspomnianej bramce, a odniesione zwycięstwo pozwoliło jej zrównać się punktami z plasującymi się na podium Efektem i Impact Production.