Vattenfall IT vs Politechnika Śląska

Vattenfall IT
4 - 6
Politechnika Śląska

Początek spotkania przebiegł pod znakiem intensywnych ataków obu drużyn, które jak najszybciej chciały zaliczyć pierwsze trafienie w meczu. Sztuka ta udała się Politechnice, która wyszła na prowadzenie w 4 minucie, jednak niespełna kilkadziesiąt sekund później rywale zdążyli wyrównać stan meczu. W 9 minucie było już 2:1 dla Vattenfall, którego zawodnicy wykorzystali błąd golkipera ekipy przeciwnej. W pierwszej odsłonie doszło jeszcze do wymiany ciosów, co spowodowało wynik 3:2 po 20 minutach. Druga część meczu należała do przedstawicieli uczelni, którzy strzelili aż 3 bramki w ciągu pięciu minut, co poniekąd ustawiło wynik meczu. Goniący wynik gracze Vattenfall podjęli próbę gonitwy, umieszczając piłkę w siatce w 34 minucie, jednak w ostateczności to Politechnika znalazła drogę do bramki przeciwnika w ostatnich sekundach meczu, który zakończył się wynikiem 6:4.