Rozpoczynamy rundę rewanżową koszykarskiej Ekstraklasy

Adwokaci vs ING Tech Poland

Spotkanie pomiędzy Adwokatami a ING Tech Poland, zapowiada się jako rywalizacja zespołów, które przed tygodniem przegrały swoje starcia, w rozgrywkach koszykarskiej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły wtorek musieli uznać wyższość ekipy Nexteer Automotive, ulegając swoim przeciwnikom 25-45, zdecydowanie przegrywając dwie ostanie kwarty meczu. Natomiast goście w ostatnim starciu, ponieśli porażkę w potyczce przeciwko drużynie Future Processing. Koszykarze ING Tech Poland przegrali różnicą zaledwie dwóch punktów 35-37, do samego końca walcząc jednak o wygraną. W pierwszym meczu sezonu zimowego, pomiędzy Adwokatami a graczami ING górą okazali się zawodnicy występujący w zielonych strojach, którzy po wyrównanym pojedynku, pokonali przeciwników 49-41. Czy Adwokaci ponownie sięgną po wygraną? A może to "Pomarańczowi" zgarną tym razem po komplet punktów? Odpowiedź już o godzinie 20:00. Zapraszamy.

Future Processing vs Nexteer Automotive

W drugim środowym spotkaniu, na parkiet hali Stadionu Śląskiego wybiegną zawodnicy Future Processing oraz Nexteer Automotive. Obie drużyny dobrze radzą sobie w tym sezonie koszykarskiej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmując na ten moment odpowiednio pierwszą oraz trzecią lokatę w tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem pokonali ekipę ING Tech Poland w stosunku 37-35, zapewniając sobie wygraną w ostatnich sekundach tamtej rywalizacji. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, pokonali drużynę Adwokatów 45-25, przejmując kontrolę nad spotkaniem w drugiej połowie meczu. W pierwszym spotkaniu pomiędzy Future Processing a Nexteer Automotive górą okazali się koszykarze występujący w ciemnych strojach, pokonując rywali 71-59. Kto tym razem sięgnie po zwycięstwo i zgarnie komplet punktów? Przekonamy się już o godzinie 21:00. Serdecznie zapraszamy.