35 - 58
ArchiDoc

Future Processing14510635Przegrana
ArchiDoc1413112058Zwycięstwo

Mecz o mistrzostwo sezonu jesiennego od samego początku zapowiadał się emocjonująco. Przez całą pierwszą kwartę zawodnicy obu drużyn zdobywali kosz za koszem, grając jak równy z równym i doprowadzając do remisu 14:14. Jednak druga część spotkania przyniosła zgubę dla zawodników Future Processing, ponieważ zdobyli w tej kwarcie jedynie 5 punktów, co pozwoliło przeciwnikom wysunąć się na wysokie prowadzenie. Zmiana koszy dodała drużynie Future Processing sił, lecz nie na długo. Gracze z ArchiDoc byli nie do zatrzymania, a ich genialna obrona i duet podkoszowy dawały im ogromną przewagę nad przeciwnym zespołem. Zawodnicy z Future Processing bali się wchodzić pod kosz, co prowadziło do niepotrzebnych strat i kolejnych dwóch punktów „w plecy”. Po takiej grze oczywistym było, że ArchiDoc zasługuje na zwycięstwo, bo w końcu atakiem wygrywa się mecze, natomiast obroną mistrzostwa.