Results

Team1234SumaWynik
Future Processing3116828Przegrana
ArchiDoc158111145Zwycięstwo

Ostatnie spotkanie tego wieczora odbyło się na Stadionie Śląskim pomiędzy ArchiDocs a Future Processing. Pierwsza kwarta zaczęła się zdecydowanie pod dyktando koszykarzy ArchiDocs, którzy bezlitośnie wykorzystywali przewagę pod koszem i często z akcji drugiej szansy budowali swój wynik, ostatecznie ustalając go po pierwszej odsłonie na 15:3. Mimo to, ekipa Future Processing nie odpuszczała i starała się odrobić straty w drugiej kwarcie za sprawą lepszej obrony i błędów ArchiDocs. Największą rolę w obu drużynach odgrywali zawodnicy podkoszowi. Wynik do połowy spotkania zakończył się 23:14 dla ArchiDocs. W trzeciej kwarcie sytuacja wróciła do rytmu z pierwszej kwarty i znowu mogliśmy podziwiać dominację zawodników ArchiDocs, którzy pozwolili przeciwnikom zdobyć tylko sześć punktów. Czwarta kwarta spotkania – mimo psychicznej przewagi ArchiDocs – przebiegała dość nerwowo i częste faule sprowadzały zawodników na linię rzutów osobistych. Całe spotkanie było bardzo ciekawe, jednak wyższość pokazała ekipa ArchiDocs, która ostatecznie wygrała cały mecz 45:28, umacniając swoją pozycję w tabeli.