Czy mecze w 4 tygodniu zmagań zmienią układ tabeli?

Heraeus vs Adwokaci

W pierwszym spotkaniu 4 tygodnia rywalizacji, w sezonie zimowym koszykarskiej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, na parkiet hali katowickiego Spodka wybiegną zespoły Heraeus oraz Adwokaci. Przed tygodniem obie ekipy przegrały swoje mecze, dlatego ta konfrontacja będzie dla nich doskonałą okazją do rehabilitacji. W ubiegły czwartek zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, rywalizowali z drużyną Nexteer Automotive. Koszykarze Heraeus pomimo dość wyrównanej pierwszej połowy spotkania, ostatecznie ulegli przeciwnikom 32-60. Natomiast goście w swoim poprzednim pojedynku, musieli uznać wyższość zespołu Baltic Rail, przegrywając różnicą zaledwie dwóch punktów, 41-43. Czy Adwokaci zdołają przerwać serię meczów bez wygranej? A może to gospodarze sięgną po komplet punktów? Przekonamy się już o godzinie 19:15. Zapraszamy.

Future Processing vs Baltic Rail

Faworytem starcia pomiędzy zespołami Future Processing a Baltic Rail, przed rozpoczęciem spotkania, wydają się być koszykarze rozstawieni w roli gospodarzy. Gracze Future Processing świetnie rozpoczęli sezon zimowy Sportowej Ligi Firm, odnosząc dwa przekonujące zwycięstwa. W swoim ostatnim meczu gospodarze pokonali ekipę Adwokatów 63-39, kontrolując przebieg rywalizacji we wszystkich czterech kwartach. Natomiast goście po porażce na inaugurację rundy, przed tygodniem odnieśli swoje pierwsze ligowe zwycięstwo. Koszykarze Baltic Rail po wyrównanym spotkaniu, pokonali zespół Adwokatów 43-41, zapewniając sobie wygraną w samej końcówce meczu. Czy goście zdołają pokonać dobrze dysponowanego rywala? A może to Future Processing odniesie swoje 3 zwycięstwo z rzędu? Odpowiedź już o godzinie 20:15. Serdecznie zapraszamy.

ING Tech Poland vs Nexteer Automotive

W ostatnim czwartkowym spotkaniu, naprzeciw siebie staną zespoły ING Tech Poland oraz Nexteer Automotive. Obie ekipy na początku sezonu zimowego Sportowej Ligi Firm, znajdują się w dobrej formie, grając bardzo ofensywnie. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim poprzednim starciu pokonali drużynę Heraeus 74-19, grając bardzo skutecznie w ataku. Natomiast goście swój ostatni pojedynek również rozegrali z zespołem Heraeus. Przed tygodniem zawodnicy Nexteer Automotive, pokonali ekipę występującą w pomarańczowych strojach w stosunku 60-32, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść w dwóch ostatnich kwartach. Czy goście zdołają wygrać trzecie spotkanie w bieżącej rundzie? A może to koszykarze ING Tech Poland kolejny raz popiszą się wysoką skutecznością? Przekonamy się już o godzinie 21:15. Serdecznie zapraszamy.