53 - 33
Adwokaci

ING Tech Poland811171753Zwycięstwo
Adwokaci1068933Przegrana

Kolejnym koszykarskim zaskoczeniem w tej kolejce okazał się być mecz Adwokatów i ING Tech Poland. Pierwsza połowa spotkania przebiegała w lekko napiętej atmosferze. Oba zespoły szły łeb w łeb, trafiając kosz za koszem. Zdawało się, że koszykarze oszczędzają siły na końcówkę meczu i faktycznie w trzeciej i czwartej kwarcie drużyna ING zdobyła aż 34 punkty, zostawiając Adwokatów daleko w tyle. Było widać, że w ostatnich minutach meczu Adwokaci poddali się. Nie byli już tak skupieni i robili proste błędy. Silnym wsparciem dla ING Tech Poland okazał się być Artur Melerowicz, który uzyskał aż 23 zbiórki, podczas gdy w drużynie Adwokatów zbiórek tych było o wiele mniej. Ponadto trzypunktowe rzuty Artura Bigaja i aż 17 punktów Wojciecha Dąbrowskiego sprawiły, że drużyna ING odniosła spektakularne zwycięstwo 53:33.