49 - 41
Nexteer Automotive

PwC SDC177151049Zwycięstwo
Nexteer Automotive91711441Przegrana

Pierwsze spotkanie w środowy wieczór odbyło się pomiędzy PwC SDC a Nexteer Automotive. Od samego początku spotkania widać było wyrównany poziom obu drużyn, jednak pierwsza kwarta należała do ekipy PwC SDC, która wykorzystywała podkoszowe sytuacje, odjeżdżając oponentom na osiem punktów. W drugiej kwarcie sytuacja się odwróciła i to koszykarze Nexteer Automotive odrabiali straty, pokazując jednocześnie charakter na boisku. Trzecia kwarta stała pod znakiem zapytania, ponieważ obie drużyny nie oddawały pola i twardo broniły kosza, starając się grać z kontry, dlatego wynik w trzeciej odsłonie był zbliżony i zakończył się na 15:11 dla PwC SDC. Ostatnia kwarta – za sprawą zmęczenia – ukazała wyższość koszykarzy PwC SDC, którzy grali z większym spokojem, starając się kontrolować sytuację na boisku w ostatnich nerwowych minutach. Ostatecznie wynik zatrzymał się na 49:41 dla PwC SDC, którzy umocnili się w ligowej tabeli.