Zacięta walka o podium w 7. tygodniu rozgrywek

Ekstraklasa

40

0

0

W szlagierowym spotkaniu 7. tygodnia rozgrywek WFS Polska pokonał Ten Square Games i jest samodzielnym liderem rozgrywek. Z walki o mistrzostwo nie rezygnuje UPM Raflatac, które tym razem ograło Sente. Dwie dwubramkowe porażki zanotowała Systra, ulegając najpierw Porta Capenie, a następnie Ten Sqaure Games. Z kolei Unity Group pokonało w najskromniejszych z możliwych rozmiarów Domodi.

UPM Raflatac - Sente

6:1

UPM Raflatac po wygranej w poprzednim tygodniu rozgrywek z aktualnym liderem tabeli nie zwalnia tempa i zwycięża 6:1 z Sente. Ostatnia drużyna w tabeli dalszym ciągu nie wygrała żadnego spotkania. Można powiedzieć, że mecz zakończył się już w pierwszej połowie, ponieważ w 13 minut przedstawiciele UPM Raflatac strzelili 4 bramki i zeszli na przerwę z wynikiem 4:0. Sente zdobyło bramkę honorową dopiero w drugiej połowie.

Radiotechnika Marketing - Tectum Real Estate & Apartments

5:0

Walkower. Drużyna Tectum Real Estate & Apartments nie stawiła się na meczu.

Systra - Porta Capena

3:5

Porta Capena po dwóch oddanych walkowerach stawiła się na boisku. Było to spotkanie ważne dla obu drużyn, ponieważ w tabeli zajmują sąsiednie miejsca. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Porta Capena traci do Systry już tylko jeden punkt. Był to mecz walki, żadna z ekip nie chciała poddać się bez walki. Ostatecznie Systra nie podołała i przegrała swoje pierwsze spotkanie w 7. tygodniu.

Ten Square Games - WFS Polska

2:7

Spotkanie, które dostało miano hitu 7. tygodnia rozgrywek wrocławskiej Sportowej Ligi Firm, czyli Ten Square Games  – WFS Polska. Poziom piłkarski był naprawdę wysoki. Ten Square Games bawiło się piłką, rozgrywanie od obrony i podania ze środka pola, to było coś, co można było podziwiać w wykonaniu tej ekipy. Jednak to chłopaki z WFS Polska okazali się skuteczniejsi i pewnie pokonali swoich przeciwników 7:2. Konsekwencją wykazał się Adam Mally, który ustrzelił hattricka. Życzymy powodzenia w kolejnych meczach i liczymy na walkę do samego końca.

Domodi - Unity Group

2:3

Tak jak się spodziewaliśmy, było to bardzo wyrównane spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 2:3. Unity Group od 10 minuty prowadziło już 3:1 i Domodi musiało gonić wynik. Ekipa ta strzeliła bramkę kontaktową dopiero w 39 minucie. Unity Group w dużej mierze zawdzięcza swoje zwycięstwo strzelcowi wszystkich trzech bramek, którym jest Mariusz Kacała. Dziękujemy za widowisko i gratulujemy drużynom za świetne spotkanie.

Ten Square Games - Systra

4:2

Dla obu drużyn był to drugi mecz w tym dniu. Zawodnicy zmęczeni, upalny dzień, ograniczona ilość zmian, to wszystko zapowiadało mało dynamiczne spotkanie. Jednak na początku obie ekipy popisywały się aktywnością na boisku i już w 3 minucie wpadła pierwsza bramka dla Ten Square Games. Przy wyniku 1:1 dopiero od 21 minuty sytuacja na boisku ponownie się ożywiła, gdyż wpadły 4 bramki, w tym jedna samobójcza Mateusza Kalecińskiego z Ten Square Games. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2. Dzisiejsi Gospodarze w dalszym ciągu mogą powalczyć o miano lidera tabeli.