Przegrana WFS Polska i zmniejszenie straty do lidera!

55

0

0

Relacje tekstowe

Działo się w szóstym tygodniu rozgrywek wrocławskiej edycji Sportowej Ligi Firm. Pierwszej porażki w sezonie  doznał WFS Polska, który uległ UPM Raflatac. Po zwycięstwie nad Sente do lidera zbliżył się Ten Square Games, mający obecnie trzy oczka straty i jeden mecz rozegrany mniej. Powody do radości mają gracze Tectum Real Estate & Apartments, którzy odnieśli dwa pierwsze zwycięstwa w sezonie, ogrywając Domodi i Sente. Trzecią wygraną z rzędu zanotowała Systra, pokonując tym razem Unity Group.

Ten Square Games - Sente

9:4

Szósty tydzień rozgrywek na boisku numer 1 rozpoczął bardzo jednostronny mecz. Zdecydowanym faworytem tego spotkania było Ten Square Games, które od samego początku pokazywało swoją dominację, udowadnianą kolejnymi bramkami. Nie udało się mu jednak uchronić się od błędów w obronie. Drużyna Sente pokazała serce do gry i mimo świetnej dyspozycji rywala zdobyła aż 4 bramki, co zasługuje na wielkie brawa. Mecz zakończył się wynikiem 9:4. Życzymy powodzenia obu ekipom w przyszłości.

Domodi - Tectum Real Estate & Apartments

4:5

Szósty tydzień rozgrywek Sportowej Ligi Firm na boisku numer 2 rozpoczął się od wyjątkowo zaciętego meczu. Przez całe spotkanie obie ekipy wymieniały się ciosami, do ostatnich sekund nie było wiadomo, jakim wynikiem skończy się ta batalia. Ostatecznie zwycięzcą została drużyna Tectum Real Estate & Apartments, wygrywając 4:3. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Igor Smolny z drużyny Domodi, który zdobył 3 bramki, a przy ostatniej asystował. Gratulujemy bardzo dynamicznego i obfitego w akcje bramkowe meczu.

Porta Capena - Radiotechnika Marketing

0:5

Walkower. Porta Capena nie stawiła się na meczu.

UPM Raflatac - WFS Polska

5:3

W drugim meczu na boisku numer 2 faworytem był lider ligi WFS Polska. Nie miał on jednak tego dnia żadnego zawodnika na zmianę, co planowała wykorzystać drużyna UPM Raflatac. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3, co zapowiadało bardzo ciekawą kontynuację. Na drugą odsłonę zawodnicy UPM wyszli podwójnie zmotywowani, wiedząc, że korzystny wynik jest na wyciągnięcie ręki. W drużynie WFS Polska coraz bardziej było widać zmęczenie spowodowane wąską kadrą, co pozwoliło ekipie UPM strzelić 3 bramki i zwyciężyć 5:3.

Systra - Unity Group

6:3

Początek tego meczu był okresem wzajemnego badania terenu i dyspozycji przeciwników. Wynik otworzył się dopiero w 15 minucie, kiedy to Systra wyszła na prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Druga odsłona była już popisem Systry, która zdobywa cztery bramki w świetnym stylu, tracąc przy tym jedynie dwie. Ostatecznie 6:3 i Unity Group mimo niezłego meczu musi obejść się smakiem.

Sente - Tectum Real Estate & Apartments

3:8

Ostatni mecz tego wieczoru był wielką niewiadomą. Patrząc na tabelę, faworytem spotkania była drużyna Tectum, lecz było to jej drugie spotkanie tego dnia. Jednak zmęczenie nie przeszkodziło jej w realizacji założeń taktycznych i już po 12 minutach prowadziła 4:0. Mecz zakończył się wynikiem 8:3, dzięki mobilizacji formacji ofensywnej zwycięzców, którzy byli znacznie skuteczniejsi niż w poprzednim spotkaniu. Gratulujemy obu drużynom, a szczególnie Jackowi Gajdzisowi z Tectum Real Estate & Apartments. Ustrzelił on bowiem dziś cztery bramki i dołożył do tego jedną asystę.