Przedostatni tydzień za nami, kto ma szanse na medale?

0

0

Unity Group - Porta Capena

3:2

Mecz pomiędzy Unity Group a Porta Capena, który zakończył się wynikiem 3:2, był bardzo widowiskowy, a akcje z jednej, jak i z drugiej strony mogły się podobać kibicom. W pierwszej fazie spotkania wyraźnie przeważali gracze drużyny Porta Capena, którzy swoimi strzałami dwa razy obili słupek bramki rywala. Z każdą minutą mecz stawał się coraz bardziej wyrównany. Drużyna Unity Group dowiozła prowadzenie do przerwy. W drugiej części przeciwnicy zdołali wyrównać, lecz Michał Kanapka przypieczętował wygraną swojego zespołu 2 minuty przed końcem meczu.

Tectum Real Estate & Apartments - Sente

5:0

Walkower. Drużyna Sente nie stawiła się na meczu.

Ten Square Games - Radiotechnika Marketing

4:1

Spotkanie pomiędzy Ten Square Games a Radiotechnika Marketing było bardzo zacięte, a na boisku mogliśmy zauważyć, dużo walki, każdej z drużyn bardzo zależało na wygranej. Pierwsza połowa była zapobiegawcza, drużyna Radiotechniki dobrze ustawiała się w obronie, co poskutkowało stratą tylko jednej bramki, lecz w drugiej odsłonie widoczne były braki kadrowe, które dały się we znaki, a zawodnicy definitywnie opadli z sił. Z tego faktu skorzystali przeciwnicy, strzelając aż 3 bramki po potężnych strzałach zza pola karnego.

WFS Polska - UPM Raflatac

6:4

Mimo, że WFS Polska zapewnił już sobie tytuł mistrzowski, to dla UPM był to mecz o miejsce w klasyfikacji medalowej. WFS nie zamierzał jednak odpuścić rywalom i jak na lidera przystało, wygrał ten mecz. Ekipa UPM wyszła na ten mecz za bardzo zestresowana, bo wiedziała, jak cenne są dla niej 3 punkty, ale jak straciła pierwszą bramkę, to szybko stres przerodził się w zdenerwowanie i mimo, że udało jej się szybko wyrównać, to jeszcze straciła następną bramkę. UPM otrząsnęło się dopiero w drugiej połowie, ale na wygranie spotkania było już za późno. Ostatecznie WFS Polska wygrał ten mecz wynikiem 6:4, co tylko pokazuje jego dominację w lidze, natomiast UPM Raflatac jeszcze będzie walczyło o podium w następnym tygodniu.