Sportowa Liga Firm - Silesia Siatkówka

Sezon Jesień 2019 zakończony!

Ekstraklasa

255

Zakończyliśmy 12. tydzień siatkarskich rozgrywek w Sportowej Lidze Firm i tym samym doczekaliśmy wielkiego końca sezonu. Niestety drużyny rozegrały tylko 2 z 3 planowanych spotkań, a w jednym z nich mieliśmy przyjemność oglądać tie-breaka. Łącznie zawodnicy zdobyli aż 223 punkty, z czego tym razem padły 23 punktowe bloki i 15 asów serwisowych. Zapraszamy na krótkie relacje.

Katowickie Wodociągi S.A. - STATSCORE

0:2

Walkower.

Drużyna Katowickie Wodociągi S.A. nie zjawiła się na meczu.

Saint Gobain - Adient Seating Poland

1:2

Kolejny, rozpoczęty o godzinie 20:00 mecz był zaciętą walką o brązowe medale. Adient, żeby zmienić swoje położenie musiał wygrać spotkanie bez żadnego potknięcia natomiast drużynie Saint Gobain do pozostania na podium wystarczył jeden wygrany set. Niestety Adient w drugim secie nie zdołał wyszarpać przeciwnikom przewagi i mimo wygranego meczu to Saint Gobain odbierze nagrody za trzecie miejsce. MVP spotkania wybrany został zawodnik z numerem 7 – Maciej Gren. Gratulujemy.

Raben - Capgemini

2:0

I na sam koniec po raz kolejny mieliśmy przyjemność oglądać starcie na szczycie. Mimo, że nie było praktycznie żadnych szans na zmianę sytuacji w tabeli Capgemini postanowiło podjąć z przeciwnikiem równą walkę o zwycięstwo w rewanżu. Niestety jednak i tym razem obrońcy tytułu pomimo bardzo wyrównanego spotkania ostatecznie ulegli Rabenowi, który bez żadnej porażki na swoim koncie oficjalnie zostaje mistrzem sezonu. MVP spotkania wybrany został zawodnik z numerem 2 – Bartosz Masłoń. Gratulujemy zwycięzcom.