KPMG

Team123TWynik
Katowickie Wodociągi S.A.256111Przeg. po tie-breaku
KPMG2225152Zwyc. po tie-breaku

W ostatnim meczu tego wieczora oglądaliśmy drugi mecz w grupie z dolnej części tabeli, który toczył się o walkę o miejsca 5-8. Na parkiet jako ostatni wyszli siatkarze KPMG oraz Katowickich Wodociągów. Faworytem tego spotkania była ekipa KPMG, która w swoim pierwszym starciu z ekipą Katowickich Wodociągów odniosła zwycięstwo. Byliśmy świadkami 3 serowego pojedynku, w którym tylko w 2 setach oglądaliśmy zacięta walkę i kawał dobrej siatkówki z oby dwu stron, bowiem pierwszy set to mała niespodzianka, w której lepsi okazali się Katowiczanie wykorzystując błędu własne ekipy KPMG w końcówce seta. Druga partia to zupełnie inna gra drużyny KPMG , która zdominowała cały plac gry i nie dała najmniejszych szans na wygranie tej partii swoim rywalom. O zwycięstwie w tym spotkaniu miał decydować tie-break. Na 3 partie obie ekipy wyszły skoncentrowane i zmotywowane do walki o zwycięstwo. Set stał na bardzo wysokim poziomie , widzieliśmy kilka bardzo fajnych i emocjonujących wymian, lecz lepsi okazali się siatkarze KPMG, którzy zbudowali niewielką przewagę i zdołali ją utrzymać do końca. Wynik spotkania 2:1 (22:25 ; 25:6 ; 15:11). Miano MVP spotkania trafia do Piotra Sakłaka z ekipy KPMG.