Results

Team12TWynik
KPMG25262Zwycięstwo
Katowickie Wodociągi S.A.14240Przegrana

Pierwszy set zdominowany przez siatkarzy KPMG, którzy nie dali żadnych szans swoim rywalom wygrywając seta 25:14. Skuteczna zagrywka bardzo utrudniała Katowiczanom rozwinięcie swoich skrzydeł i wyprowadzenie skutecznej akcji co przełożyło się na wynik pierwszego seta. Drugi set to już zupełnie inna odsłona spotkania. Bardzo nie równa gra zespołu KPMG i dużo błędów własnych w ataku skutkowało dużym prowadzeniem ekipy Katowickich Wodociągów. Skuteczna zagrywka i gra blokiem po stronie Katowiczan sprawiła duży problem w zdobywaniu punktów drużynie KPMG. Dopiero w połowie drugie seta drużyna z Katowic się obudziła i wrzuciła drugi bieg , co przełożyło się na doprowadzenie do remisu. Przy stanie 24:24 dwie ostatnie akcje przeprowadzone przez KPMG zadecydowały o zwycięstwie w tym spotkaniu. Mecz zakończony wynikiem 2:0 dla ekipy KPMG, która do swojego konta dopisuje 3 punkty. MVP spotkania trafia do rozgrywającego drużyny KMPG – Karola Mąki