Results

Team12TWynik
Capgemini18160Przegrana
Adient Seating Poland25252Zwycięstwo

W drugim spotkaniu tego wieczora na parkiet wyszły ekipy Capgemini oraz Adient Seating Poland. To ta druga miała tego wieczora być faworytem spotkania, ponieważ ograli oni swoich rywali w fazie zasadniczej. Ekipa Capgemini rozgrywała w tym tygodniu mecz w 5 z powodu braków kadrowych co mocno utrudniło im walkę o zwycięstwo. Ku zdziwieniu i gry w przewadze drużyny Adient Seating Poland pierwszego seta zaczęli bardzo ostrożnie, do połowu seta mieliśmy zacięta grę i walkę punkt za punkt. Dopiero końcówka seta i błędy po stronie ekipy Capgemini pozwoliły bezpiecznie odskoczyć ekipie Adient co dało im więcej swobody w rozgrywaniu akcji. Tą przewagę byli bez problemu w stanie dowieźć do końca seta wygrywając 25:18. Druga partia to już dominacja ekipy Adient Seating Poland , która w pewnym momencie prowadziła już 16:7. Tej przewagi nie mogli już roztrwonić , mimo wielu prób i motywacji ekipa Capgemini musiał uznać wyższość swojego rywala. Wynik 2:0 (25:18 ; 25:16). MVP spotkania trafia do Macieja Grena z Adient Seating Poland.