2 - 1

Team123TWynik
Adient Seating Poland2616162Zwyc. po tie-breaku
Capgemini2425141Przeg. po tie-breaku

W tym spotkaniu zobaczyliśmy 3 setowy, bardzo wyrownany pojedynek. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, zobaczyliśmy mnóstwo długich wymian i efektownych ataków po jednej i drugiej stronie. Pierwszy set wygrany na przewagi 26:24 dla drużyny Adient Seating Poland, który już byli pod ścianą w tym secie, ponieważ to ekipa Capgemini miała w górze piłkę setową, jednak skutecznie wyprowadzony atak siatkarzy Adient i mieliśmy stan po 24. Następnie dwie skuteczne akcje przy swojej zagrywce i na tablicy wyników mieliśmy 1:0 dla Adient Seating Poland.
Drugi set padł łupem Capgemini ,które zagrało już zdecydowanie pewniej i skuteczniej w przyjęciu i w ataku, co przełożyło się na sukces w wygranym secie , który zakończył się wynikiem 25:16. Do wyłonienia zwycięzcy w tym spotkaniu potrzebny był tie-break, który przebiegł bardzo podobnie jak pierwszy set. Mnóstwo wymian, obron i bardzo dobrej organizacji obydwu drużyn dało nam fantastyczne widowisko. Co chwilę na tablicy wyników mieliśmy remis, bądź jedno czy dwu punktowe prowadzenie jednej z drużyn. Set po naprawdę bardzo ciężkiej walce do ostatniej piłki wygrany przez ekipę Adient Seating Poland , która wygrywa 2:1. MVP spotkania trafia do zawodnika wygranej drużyny – Macieja Grena.