NC+

Team12TWynik
Capgemini26252Zwycięstwo
NC+24120Przegrana

Jako pierwsza na siatkarskim parkiecie pojawiła się broniąca tytułu mistrzowskiego drużyna Capgemini, postawiona do walki ze sprawiającą ostatnio niemałe niespodzianki ekipą NC+. Kibice przyzwyczajeni do wzmocnionego składu NC+ i tym razem mieli przyjemność oglądać ich w dobrej formie. Zakończony zwycięstwem Capgemini, jednak jak wskazuje wynik – wyrównany pierwszy set, mógłby sugerować nawet tie-breaka. Ładna wymiana punktowych zagrywek i bloków oraz wola walki doprowadziły do gry na przewagi. Niestety bardzo zły początek drugiej części spotkania oddalił NC+ od marzeń o trzecim secie i drużyna uległa mistrzom 12:25. MVP spotkania zostaje bezbłędna w większości decyzji, rozgrywająca drużyny Capgemini- Ewelina Tutak.