Aviva Ubezpieczenia Katowice

Team12TWynik
KPMG21150Przegrana
Aviva Ubezpieczenia Katowice25252Zwycięstwo

Drugie spotkanie w ramach 1 tygodnia Sportowej Ligi Firm to pojedynek powracającej po przerwie ekipy KPMG z drużyną Avivy. Dla Katowiczan był to drugi mecz tego wieczora. Po wygranej z debiutującym Rockwell na pewno siatkarze byli dobrze rozgrzani i gotowi do walki. Pierwszy set wygrany został przez ekipę Avivy dość spokojnie, choć po wyniku mogłoby się wydawać że rywal był blisko. Jednak bardzo dobra gra blokiem po stronie Avivy nie dała szans na wygranie seta drużynie KPMG. W tym elemencie siatkarze Avivy zagrali bardzo dobrze. Zdecydowanie też lepiej wyglądało przyjęcie po stronie ekipy z Katowic, która przyjmowała dużo dokładniej, przez co ich rozgrywający miał ułatwione zadanie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 21:25. Drugi set rozegrany był pod dyktando Avivy, która nadal przeważała w przyjęciu. Do tego dołożyła skuteczną zagrywkę i przypieczętowała swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie. MVP spotkania trafia do środkowego Avivy- Piotra Gruszeckiego.