Results

Team123TWynik
Aviva Ubezpieczenia Katowice2522152Zwyc. po tie-breaku
KPMG222581Przeg. po tie-breaku

W tym spotkaniu równiej widzieliśmy 3 setowe widowisko stojące na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy set wydawać by się mogło wygrany z lekką przewaga przez Avive 25:22, jednak wynik nie oddaje przewagi jaką miała ekipa Avivy w tym secie. Prowadzili już nawet 20:12 po czym w drużynie zapanował przestój , kilka błędów własnych i problemy w skutecznym wyprowadzaniu ataku i KPMG było w stanie zbliżyć się na 3 punkty (23:20). Jednak końcówka należała do agentów ubezpieczeniowych którzy dopięli swego i wygrali seta. W drugim secie oglądaliśmy dosłowna walkę punkt za punkt , na tablicy wyników co chwilę widniał remis i tak aż do staniu 22:21 dla Avivy, bowiem kolejne punkty na swoje konto notowali tylko zawodnicy KPMG, którzy zagrali dobrze w obronie i bardzo skutecznie na wyprowadzanych kontrach. Set zakończony wynikiem 25:22 dla KPMG i znowu czekaliśmy na tie-break. 3 set przebiegł pod całkowitą kontrolą ekipy Avivy, która dała swoim rywala zdobyć tylko 8 punktów. Całe spotkanie wygrywa drużyna Aviva Ubezpieczenia Katowice 2:1 , MVP spotkania trafia do Adriana Brzozowskiego z Avivy.