Aviva Ubezpieczenia Katowice

Team12TWynik
Katowickie Wodociągi S.A.11230Przegrana
Aviva Ubezpieczenia Katowice25252Zwycięstwo

Na koniec 2 kolejki pozostał nam pojedynek pomiędzy drużynami z Katowic, a więc Katowickimi Wodociągami i Aviva Ubezpieczenia Katowice. Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna Avivy, która w poprzednim sezonie dwukrotnie zwyciężała. Pierwszy set rozegrany pod całkowitą kontrolą ze strony Avivy, która skuteczną zagrywką i grą w ataku nie dała szans swoim rywalom. Set zakończył się wynikiem 11:25. W drugim secie ekipa Avivy Ubezpieczenia Katowice zagrała tak, jakby ten mecz miał się sam wygrać. Drużyna Katowickich Wodociągów, zauważając rozluźnienie w drużynie rywala, wzięła się do gry i naprawdę dużo nie brakowało do sprawienia niespodzianki i doprowadzenia do tie-breaka, ponieważ set zakończył się wynikiem 23:25. Ekipa Avivy szczęśliwie kończy ten mecz dopisując 3 punkty na swoje konto. MVP spotkania trafia do Adriana Brzozowskiego.